تاریخچه و معرفی شرکت هواوی

تاریخچه و معرفی شرکت هواوی
هواوی یک کمپانی یکسری ملیتی است که موضوع عمل اصلی‌اش شبکه , امکانات ارتباطی و ارایه سرویس ها است . هر چند که عموم ایرانیان هواوی را تحت عنوان شرکت چینی سازنده موبایل موبایل میشناسند و موبایل تلفن همراه هواوی برای ایرانیان از دیگر زمینه‌های عمل گروه هواوی پر رنگ خیس است . بنابر مطالب پخش شده در ویکی پدیا ( اکونومیست ) , هواوی شرایط فعلی مطرح ترین کمپانی ارایه دهنده سرویس‌های ارتباطی در دنیا است . هواوی در سال نمایندگی هواوی بوسیله رن ژنگفی مبنا گذاری شد و تحت عنوان سازنده تجهیزات مخابراتی کار خود را آغاز کرد . گروه هواوی امروزه بالغ بر 140 هزار نفر کارمند دارااست . آمار دیدنی توجه اینجاست که حدود نیمی از این اشخاص در بخش‌های متعدد تحقیق و بسط شرکت مشغول‌اند . بخش تحقیق و توسعه هواوی در کشورهای چین , آمریکا , آلمان , سوئد , هند , روسیه و ترکیه فعال است . معنا کلمه و واژه هواوی در لهجه چینی به عبارت “ دستاورد چینی ” قابل تفسیر است . کمپانی هواوی خویش ترجیح می دهد برند هواوی با تلفظ “ wah - way ” – “ وا او ” خوانده شود .


دو محرمانه دارای شهرت از محصول ها موبایل هواوی وجود دارا هستند , خصوصی اسند و خصوصی هانر . اسند به معنای نقطع ی عطف به چنگ آوردن و هانر به معنای افتخار است . نامگذاری محرمانه اسند , لبریز بیراه نیست و می‌توان ادعا نمود هواوی در دنیای تبلت و گوشی موبایل با محرمانه اسند مطرح شد و به اوج خود رسید . کمپانی هواوی تمرکز متعددی بر صرفه جویی در فرآیند ایجاد و ارتقاء بهره وری داراست . به طوریکه با دقت به بها تمام شده موبایل هواوی در بازار جهانی , می‌توان گفت هواوی به طور کامل به این انگیزه دست یافته است . با سیاست منفعت وری و کاهش هزینه ساخت , ارزش موبایل هواوی همواره درحد پایین‌تری نسبت به گوشی سامسونگ و تلفن همراه سونی و دیگر سازندگان موبایل بوده است . در کنار منصفانه بودن قیمت گوشی و تبلت هواوی , تجربه چند ساله نشان داده است که از دید تلاش و کیفیت , تولید ها هواوی با طولانی تر برندهای مشابه قابل رقابت میباشند . اگرچه که موبایل هواوی به موبایل قابل پذیرش دارای اسم و رسم است .

در سال 2006 مجموع فروش جهانی هواوی به حدود 11 میلیارد دلار آمریکا رسید . این رقم در سال 2009 به 20 میلیارد دلار رسید . فیض حاصله شرکت هواوی در سال 2014 بالغ بر 5 میلیارد دلار آمریکا بوده است . هواوی امروزه با شرکت‌هایی مثل وودافون , تی موبایل و موتورولا قراردادهای همکاری قربت دارد .

هواوی علاوه بر گوشی گوشی و تبلت , در قضیه مودم‌های ملازم و گجت‌های پوشیدنی هم فعالیت‌هایی داشته است .

امروزه بخش اعظم محصول ها تولیدی هواوی از سیستم دلیل اندروید استفاده می‌کنند . گوشی‌های هواوی ترازو بالایی از بازار جهانی را تصرف کرده‌اند و با معرفی تبلت دوست داستنی Huawei X1 , هواوی توانست در بازار تبلت به شانس قابل قبولی دست یابد .


They posted on the same topic

Trackback URL : https://ohlsenohlsen9.bravejournal.net/trackback/497829

This post's comments feed